Програмне забезпечення

Призначення

Програма призначена для автоматизації процесу вивчення індивідуальних психологічних та професійних особливостей учнів старших класів. Також вона дозволяє поєднати аналіз інтересів, особистісних якостей та здібностей учня, що є дуже важливим для проведення якісної профконсультації. Автоматизована інформаційна система значно полегшує роботу профорієнтатора та допомагає здійснювати профвідбір до різноманітних профільних закладів освіти.

Можливості

Система складається з двох програмних модулів – автоматизоване робоче місце учня та автоматизоване робоче місце викладача (адміністратора системи). Програмний модуль „АРМ Викладача” дозволяє вести банк даних проведених тестувань, котрий використовується для створення консультаційних профільних листів, а також виводить необхідні звіти по базі даних тестувань. За допомогою цього модуля налаштовується робота всієї „АІС Професійні здібності учня”. Програмний модуль „АРМ Учня” здійснює підвищений контроль за введенням нових анкет учнів у базу даних, проходженням тестових завдань та дозволяє безпосередньо учню отримувати результати тестування у текстовому та графічному режимах з можливістю виводу їх на паперовий носій. Зручний інтерфейс програми дозволяє працювати з нею при мінімальних знаннях комп’ютерної грамотності. Завдяки прискоренню процесу тестування (в порівнянні зі стандартними методами) та автоматичній обробці результатів з поданням їх у зручному для сприйняття вигляді, у профконсультанта з’являється більше можливостей для надання учням кваліфікованих порад по вибору професії, розмірковування разом з ними над спектром їх вподобань та активізації їх пізнавальних процесів.

Обмеження демонстраційної версії

Програма працює в двох варіантах:

  • демонстраційна версія (закритий доступ до АРМ Викладача, а також недоступні деякі функції АРМ Учня) призначена для ознайомлення з програмою, та методикою її роботи
  • повнофункціональна версія (доступні всі функції та режими роботи програми). Ця версія надається після придбання програми.

Завантажити демо-версію програми

Корисні посилання