Офіційні документи

Лист МОН України про створення і закриття МНВК

Відповідаючи на численні звернення громадян та враховуючи пропозиції Координаційної ради міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України, Міністерство освіти і науки України інформує, що порядок створення та ліквідації міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (МНВК), заснованих на комунальній та загальнодержавній формах власності, здійснюється згідно порядку створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.04. 94 р. № 228. Оскільки МНВК здійснюють ліцензовану професійну підготовку, їх створення, реорганізація і ліквідація здійснюється за погодженням з Міністерством освіти і науки України.

Лист МОН України №1/9-84 від 31.01.2006 про фінансування МНВК

У зв’язку з тим, що на МНВК покладається частина функцій загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема, забезпечення потреб учнів у профільному навчанні, Міністерство освіти і науки України просить забезпечити відповідне фінансування міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

Наказ МОН України №667 від 25.11.2005 "Про склад Координаційної ради, склад комітету Координаційної ради міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України"

Затверджено склад Координаційної ради міжшкільних навчально-виробничих комбінатів при Міністерстві освіти і науки України.

Корисні посилання