Профорієнтаційне тестування «Магелано Університет»

На базі Степанівського МНВК учні мають можливість пройти профорієнтаційне тестування «Магеллано Університет» та отримати консультацію по інтерпретації результатів тесту.

Народна мудрість каже: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у житті». Але дуже часто, зробити обдуманий вибір не легко, оскільки від нього залежить подальше життя.

«Магеллано Університет» є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, її ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що впливають на професійну діяльність.

Підліток та його батьки отримують додаткову інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії.

Тестування «Магеллано Університет» допомагає:

  • виявити схильності і здібності підлітка до різних видів діяльності;
  • визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свої здібності, а значить - досягти найбільшої ефективності та задоволення від майбутньої професійної діяльності;
  • мотивувати старшокласника самостійно зробити вибір освіти, тобто самостійно прийняти своє, можливо перше, життєво важливе рішення;
  • побудувати стратегію підготовки до вступу до ВНЗ на підставі результатів тестування;

Пройти профорієнтаційне тестування

Корисні посилання