Спеціальність «Оператор комп'ютерного набору (4112)»

Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений у 1977 році є закладом освіти, який здійснює підготовку кадрів робітничих професій. За ці роки створена матеріальна база, яка дозволяє вести підготовку висококваліфікованих робітників.

Професійне навчання слухачів у Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті за спеціальністю “Оператор комп'ютерного набору” можливе за рахунок наступного.

В Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з 2000 року ведеться професійна підготовка за спеціальністю “Оператор комп'ютерного набору” (Ліцензія ДАК ППРД-П № 260034).

Комбінат веде підготовку операторів комп'ютерного набору відповідно договору з обласним центром зайнятості.

Для організації навчання використовуються кабінети: Кабінет інформаційних технологій, обладнаний одинадцятьма комп'ютерами "PENTON" (Процесор Intel Celeron 2.0 GHz; ОЗУ 256; HDD 40 Gb) та оргтехнікою, “Комп'ютерний клас”, обладнаний тринадцятьма комп'ютерами PENTIUM 330 і кабінет “Секретарів керівника” обладнаний дванадцятьма комп'ютерами PENTIUM 166 та оргтехнікою.

Практичні заняття проводяться індивідуально згідно графіка на робочих місцях оператора комп'ютерного набору обладнаних у комбінаті, та згідно укладеного договору на базовому підприємстві у Менській друкарні.

Слухачі служби зайнятості проходять навчання за модульною системою навчання. Завантаження навчальних кабінетів дозволяє використовувати їх для підготовки учнів по професії “Оператор комп'ютерного набору” в обсязі 60 осіб.

Навчання закінчується проведенням кваліфікаційного іспиту. Особам, які успішно склали іспит та виконали кваліфікаційну (пробну) роботу, видаються свідоцтва встановленого зразка про присвоєння професії "Оператор комп'ютерного набору".

Корисні посилання