(4115) Секретар керівника (організації, підприємства, установи)

Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений у 1977 році є закладом освіти, який здійснює підготовку кадрів робітничих професій. За ці роки створена матеріальна база, яка дозволяє вести підготовку висококваліфікованих робітників.

Професійне навчання слухачів у Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті за спеціальністю “Секретар керівника” можливе за рахунок наступного.

В Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з 1999 року ведеться професійна підготовка за спеціальністю “секретар керівника” (Ліцензія ДАК ППРД-П № 260008).

Для організації навчання використовуються кабінети: “Комп'ютерний клас”, обладнаний тринадцятьма комп'ютерами PENTIUM 330 і кабінет “Секретарів керівника” обладнаний дванадцятьма комп'ютерами PENTIUM 166 та оргтехнікою.

Практичні заняття проводяться індивідуально згідно графіка на робочих місцях секретаря керівника обладнаних у комбінаті, та на робочих місцях секретаря керівника за місцем проживання учнів.

Завантаження навчальних кабінетів дозволяє використовувати їх для підготовки учнів по професії “Секретар керівника” в обсязі 60 осіб.

Навчання закінчується проведенням кваліфікаційного іспиту. Особам, які успішно склали іспит та виконали кваліфікаційну (пробну) роботу, видаються свідоцтва встановленого зразка про присвоєння професії.

Корисні посилання